OFERTY PRACY

Specjalista ds. kalkulacji (branża metalowa)

Miejsce pracy: Dębica, podkarpackie

Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (16998)

Dla naszego klienta, z branży metalowo - maszynowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji technicznej otrzymanej od działu handlowego
  • Kontakt z klientem w celu doprecyzowania dokumentacji
  • Wycena operacji technologicznych, czasu oraz materiałów potrzebnych do produkcji
  • Bezpośrednia współpraca z działem handlowym, przekazanie kalkulacji w celu stworzenia oferty handlowej
  • Poprojektowa analiza rentowności

Warunki pracy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 6:00 -14:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Realny wpływ na rozwój oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analizy rysunku technicznego
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa i procesów technologicznych
  • Umiejętność pracy na celach i według harmonogramu

Wyślij aplikację na stanowisko„Specjalista ds. kalkulacji (branża metalowa)”