OFERTY PRACY

Specjalista ds. wdrożeń i rozwoju produktów

Miejsce pracy: Sanok, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska nr licencji 16998 poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. wdrożeń i rozwoju produktów, zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta Agencji

Miejsce pracy: Sanok

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów w zakładzie produkcyjnym oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
  • Wprowadzanie, analiza i weryfikacja danych procesowych oraz podnoszenie jakości i wydajności w procesów produkcyjnych
  • Współudział w opracowywaniu i implementacji narzędzi produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z działami: konstrukcyjnym, jakości, prototypów, laboratorium  oraz produkcją przy wdrażaniu produktów
  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla pracowników

Warunki pracy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach 7-15, 8-16
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Otwartość i umiejętność poruszania się w zagadnieniach technicznych
  • Duża samodzielność i inicjatywa
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV.
Szczegóły propozycji pracy dostępne również pod nr telefonu: 508557578

Wyślij aplikację na stanowisko„Specjalista ds. wdrożeń i rozwoju produktów”