OFERTY PRACY

Senior Account Manager z j. niemieckim

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Senior Account Managera z j. niemieckim
Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Tajęcina)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa zapytań od obecnych kontrahentów firmy
  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta oraz pozyskiwanie zamówień
  • Aktywny kontakt z klientami w celu wsparcia i realizacji przyjętych zamówień
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej klientów

Wymagania:
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy z klientami z rynku DACH
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze - zależy nam na stabilnej i trwałej współpracy
  • Wynagrodzenie podstawowe (zależne od posiadanego doświadczenia) + przejrzysty, oparty na celach system motywacyjny
  • Praca w systemie jednozmianowym – 8 – 16 od poniedziałku do piątku
  • Praca w firmie bez korporacyjnych schematów, w kilkuosobowym zespole
  • Możliwość udziału w targach międzynarodowych oraz wizytach zagranicznych u klientów
  • Możliwość uzyskania doświadczenia i rozwoju w branży precision engineering

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Senior Account Manager z j. niemieckim”