OFERTY PRACY

Operator maszyn

Miejsce pracy: Dębica, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje  kandydatów do pracy na stanowisko: Operatora maszyn, zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta Agencji

Miejsce pracy Dębica

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn konwencjonalnych – frezarek, wytaczarek lub tokarek do produkcji elementów metalowych

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 15 - 20 zł netto za każdą godzinę na START, po 3 miesiącach podwyżka
  • Premia uznaniowa oraz możliwość nadgodzin dla osób chętnych
  • Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym (praca wewnątrz)
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Dojazd bez korków z większości lokalizacji (Rzeszów, Tarnów, Mielec) :)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn konwencjonalnych
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz używania narzędzi pomiarowych