OFERTY PRACY

Konstruktor

Miejsce pracy: Skawina, małopolskie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje:

Konstruktora
Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta Agencji

Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków na stanowisku konstruktora:

* Projektowanie elementów instalacji ogniotrwałych wytwarzanych w procesie technologii prasowania izostatycznego (VISO)
* Współpraca z działem badań i rozwoju w zakresie materiałów ogniotrwałych oraz tworzenia próbnych produktów z wykorzystaniem najnowszych materiałów badawczo-rozwojowych
* Praca w programie CAD (PDM mile widziane)
* Wspieranie procesu wprowadzania nowych produktów ogniotrwałych oraz udział w globalnych projektach związanych z instalacjami ogniotrwałymi (ceramika)

Dla kandydatów firma ma do zaoferowania:

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz doświadczenia
* Nagrody kwartalne i jubileuszowe
* System wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
* Dodatki w postaci: karty multisport oraz opieki medycznej
* Kursy i szkolenia pozwalające podnoszenie kwalifikacji
* Pakiety socjalne
* Pyszny, gorący posiłek

* Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* Wykształcenie kierunkowe – studia na kierunku  Mechanika, Ceramika lub pokrewne
* Doświadczenie w projektowaniu 3D (CAD)
* Dobrą znajomość Pakietu Office (Excell, Word, PowerPoint)
* Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
* Kreatywne i innowacyjne podejście do pojawiających się wyzwań

Kandydatów zainteresowanych propozycją pracy zapraszam do aplikowania!