OFERTY PRACY

Konstruktor

Miejsce pracy: Brzozów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Konstruktor

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Projektowanie nowych wyrobów - modele 3D i projekty techniczne
  • Modyfikacja istniejących produktów oraz ich optymalizacja (technologicznie, jakościowo i kosztowo)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz wycena form wtryskowych

Warunki pracy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa min 5000 zł brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00 lub 8:00 - 16:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Fundusz świadczeń socjalnych
  • Dofinansowanie do urlopów - „wczasy pod gruszą”
  • Imprezy integracyjne

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów CAD 2D i 3D
  • Znajomość budowy, działania i konstrukcji form wtryskowych
  • Podstawowa znajomość z zakresu materiałoznawstwa

Jeśli czujesz, że to właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy, prześlij do nas swoje CV!