OFERTY PRACY

Monter elewacji /docieplenia

Miejsce pracy: Sallanches, Francja

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984), dla swojego klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

MONTER ELEWACJI – FRANCJA
Miejsce pracy: Sallanches
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ.

  • Stawka godzinowa  + dieta
  • Możliwość pracy w nadgodzinach – płatne według francuskiego prawa
  • Gwarantujemy UMOWĘ O PRACĘ ze składkami od średniej krajowej,
  • Darmowe zakwaterowanie i zwrot kosztów dojazdu Polska- Francja
  • Zapewniamy PŁATNY URLOP lub WYPŁACAMY EKWIWALENT +10% do wynagrodzenia – Ty decydujesz co chcesz otrzymać.
  • Otrzymujesz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ);
  • Program rekomendacyjny - 100 euro za polecenie pracownika.

ZADANIA:

  • Montaż i klejenie styropianu,
  • Wklejanie siatki
  • Kładzenie tynku,
  • Docieplenia budynków,
  • Malowanie elewacji
  • Montaż narożników,

WYMAGANIA:

  • Udokumentowane doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany
  • Umiejętność montażu elewacji zewnętrznych
  • Mile widziane ekipy budowlane

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Szczegóły pod numerem:

+48 502 305 151
+48 573 179 838
+48 518 673 665

Wyślij aplikację na stanowisko„Monter elewacji /docieplenia”