OFERTY PRACY

Konsultant ds. wdrożeń systemów USOS

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje:

Konsultanta ds. wdrożeń systemów USOS

Możliwe miejsca pracy: okolice Rzeszowa (Tajęcina)

Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta Agencji

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań systemów USOS (Uniwersytecki System Obsługi studiów)
  • Instalacja, konfiguracja i wdrażanie (szkolenie) systemów USOS
  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem sprawności wdrożonych systemów, konfiguracja i optymalizacja dokumentów w środowiskach Klientów
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczych związanych ze zrealizowanymi projektami
  • Wsparcie techniczne i telefoniczne Klientów
  • Wsparcie Klientów po wdrożeniu

Wymagania:

  • Poszukujemy osoby gotowej do zdobywania wiedzy i chętnej do pracy wdrożeniowca - merytoryka
  • Znajomości aktów prawnych z zakresu szkolnictwa wyższego oraz zagadnień administracyjno – prawnych (mile widziane)
  • Dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft lub Linux
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowych
  • Komunikatywności i samodzielności w działaniach

W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, w przedziale 4000 - 7000 zł brutto
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków
  • Stałą kadrę z pracownikami pracującymi po 20 lat
  • Zarząd dostępny dla pracowników z podejściem propracowniczym
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • 1/msc możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna z PZU (umowy z różnymi placówkami m. in. Medyk lub prywatne gabinety)
  • Urodziny = dzień wolny
  • Urodzenie dziecka = wyprawka + bony
  • Specjalne chillout roomy
  • Dofinansowanie do obiadów - 5 zł dziennie
  • Dofinansowanie do j. angielskiego z native speakerem
  • Dofinansowanie do okularów
  • Wczasy pod gruszą
  • Premie świąteczne

Wyślij aplikację na stanowisko„Konsultant ds. wdrożeń systemów USOS”