OFERTY PRACY

Pracownik biurowy ze znajomością programu AUTOCAD

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Dla naszego klienta, producenta okien i drzwi, poszukujemy:

Pracownika biurowego ze znajomością programu AutoCAD

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Rudna Mała)

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (dokumentacja przeciwpożarowa) w programie AutoCAD
  • Kompletacja zleceń produkcyjnych
  • Sprawdzanie faktur

Warunki pracy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa w przedziale 3500 - 5000 zł brutto + Premia uznaniowa
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodzin
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Znajomość programu: AutoCAD
  • Komunikatywności i otwartości

Wyślij aplikację na stanowisko„Pracownik biurowy ze znajomością programu AUTOCAD”