OFERTY PRACY

Programista .NET (C#)

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta  poszukuje kandydata na stanowisko:

Programisty .NET (C#)

Miejsce pracy: Rzeszów

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, rozwijanie oraz testowanie aplikacji dedykowanych dla klientów (w głównej mierze aplikacje desktopowe, lecz również webowe)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Aktywne uczestniczenie w projekcie od koncepcji poprzez projektowanie aż do realizacji
  • Rozwój w technologiach webowych

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z językiem C# oraz środowiskiem .NET a także .NET Core
  • Doświadczenie w programowaniu MS SQL Server –TSQL
  • Chęć pracy zespołowej i otwartość na wymianę myśli

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Udział w projektach, które realizowane są od klientów z różnych sektorów i branż (firmy produkcyjne, handlowo – usługowe)
  • Pracę w niewielkim zespole programistów w oparciu o zwinne metody zarządzania
  • Wybraną przez Ciebie umowę
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia - jeśli masz 3 lata doświadczenia możesz liczyć na 10 000 zł B2B
  • Premię roczną za Twoje zaangażowanie w realizowane projekty
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 14 osób) – dla którego liczy się: pro – kreatywność, otwartość, szacunek, rozwój, szczerość oraz POCZUCIE HUMORU
  • Bezpośredni wpływ na wycenę projektów (firma pracuje na konsultingu godzinowym)
  • Prywatną opiekę medyczną - PZU
  • Dostęp do szkoleń związanych z kompetencjami miękkimi i twardymi
  • Coroczne imprezy integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Programista .NET (C#)”