OFERTY PRACY

Specjalista ds. sprzedaży – branża automotive

Miejsce pracy: Sanok, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje:

Specjalisty ds. sprzedaży z branży automotive z językiem angielskim lub niemieckim

Miejsce pracy: Sanok + wyjazdy do klientów na terenie całej Polski

Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta Agencji

Na wstępie powiem Ci co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Umowę o pracę – poszukujemy kogoś do stałej współpracy
  • Godziny pracy do uzgodnienia (możliwość stałych godzin, zadaniowego trybu pracy lub elastycznych godzin pracy)
  • Profesjonalne, dwuetapowe szkolenie: początkowo w Polsce, następnie wyjazd do Niemiec
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale od 3000 zł brutto +40% stałej premii do 5000 zł brutto + 40% stałej premii
  • Indywidualnie ustalana prowizja - % od zysków lub progi realizacyjne
  • Dodatki finansowe za staż pracy
  • Bonus absencyjny
  • Nagrody jubileuszowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop oraz samochód z możliwością użytku prywatnego
  • Prywatna opieka medyczna – Pakiet Medyczny z PZU
  • Świadczenia finansowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Realne możliwości związane z awansem w strukturach firmowych

Jasny zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie oraz budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami firmy poprzez bezpośrednią sprzedaż produktów
  • Przygotowanie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klienta oraz wsparcie na poziomie odpowiednich rozwiązań
  • Negocjacje handlowe oraz zawieranie umów, a także prowadzenie dokumentacji handlowej

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie sprzedażowe w branży automotive
  • Twój język angielski lub niemiecki umożliwia swobodną komunikację
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B, a także jesteś osobą dyspozycyjną do odbycia szkolenia w Niemczech

To czekamy właśnie na Ciebie!

Wyślij aplikację na stanowisko„Specjalista ds. sprzedaży – branża automotive ”