OFERTY PRACY

Planista produkcji

Miejsce pracy: Krosno, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje:

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Krosno

Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta Agencji

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych oraz nadzór produkcji
  • Tworzenie i bieżące dostosowanie harmonogramów produkcji i weryfikacja ich realizacji
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programu AutoCAD

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 lub 7:00 – 15:00 (do negocjacji)
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym (praca wewnątrz)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży

Wyślij aplikację na stanowisko„Planista produkcji ”