OFERTY PRACY

Doradca techniczno-handlowy

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko:

Doradcy techniczno-handlowego

ZATRUDNIENIE BRZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Miejsce pracy Rzeszów i centralna część Podkarpacia

Czujesz, że sprzedaż to Twoja pasja? Chcesz rozwijać się w branży technicznej?

Mamy dla Ciebie taką możliwość, sprawdź naszą ofertę

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
  • Realizacja zamówień i obsługa bieżąca Klientów
  • Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz procent od uzyskanej marży
  • Premie kwartalne oraz świąteczne
  • Niezbędne narzędzia – komputer, telefon oraz samochód służbowy
  • Elastyczny grafik
  • Szeroki asortyment oferowanych narzędzi i usług

Poszukujemy kandydata który:

  • Posiada minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży narzędziowej
  • Ma bardzo dobrą znajomość branży oraz narzędzi skrawających

Kandydatów zainteresowanych propozycją pracy proszę o przesłanie CV

Wyślij aplikację na stanowisko„Doradca techniczno-handlowy”