OFERTY PRACY

Elektromechanik

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Elektromechanika

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Zaczernie)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie pełnej funkcjonalności maszyn i urządzeń w zakładzie
  • Rozpoznawanie przyczyn oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość budowy maszyn oraz schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP 1kV

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – 15:00
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze - początkowo na okres próbny 3 miesiące
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia i podwyżka po okresie próbnym
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Multisport oraz ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia zewnętrzne oraz szkolenia językowe
  • Imprezy integracyjne oraz pikniki pracownicze
  • Karnety np. do kina
  • Paczki dla dzieci
  • Jubileuszowe prezenty

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.