OFERTY PRACY

Specjalista ds. kontroli jakości - branża spożywcza

Miejsce pracy: Łańcut, podkarpackie

Dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej poszukujemy:
Specjalisty ds. kontroli jakości

Miejsce pracy: Łańcut

Opis stanowiska:

  • Bieżąca kontrola surowców oraz wyrobów gotowych zgodnie z wymaganą dokumentacją:
  1. Analiza surowców przy dostawie - zgodność dostawy ze specyfikacją jakościową
  2. Kontrola jakości produktu podczas procesu produkcji, czystości linii produkcyjnych, warunków produkcji oraz ich magazynowania
  3. Kontrola jakości opakowań jednostkowych i zbiorczych
  4. Sporządzanie etykiet, specyfikacji jakościowych oraz dokumentacji zdjęciowej a także weryfikacja dokumentacji
  • Wykonywanie badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych
  • Tworzenie oraz bieżąca aktualizacja dokumentacji jakościowej
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem standardów jakościowych
  • Nadzór nad właściwym funkcjonowaniem wdrożonego systemu jakości ISO 22000

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Wykształcenie na kierunku technologia żywności - warunek konieczny
  • Min. Roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • Znajomość zagadnień z zakresu systemów GMP, GHP, HACCP, BRC, ISO 22000
  • Umiejętności posługiwania się urządzeniami kontrolno - pomiarowymi oraz aparaturą laboratoryjną

W zamian otrzymasz:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę od poniedziałku do piątku (I zmiana 8-16) (możliwe dyżury II zmiana)
  • Wynagrodzenie podstawowe na okresie próbnym: 2800 zł netto (3850 zł brutto)
  • Dobre warunki socjalne: kuchnia, jadalnia, pomieszczenie socjalne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Mutlisport dofinansowana 50/50
  • Dofinansowanie do szkoleń branżowych

Wyślij aplikację na stanowisko„Specjalista ds. kontroli jakości - branża spożywcza”