OFERTY PRACY

Elektryk

Miejsce pracy: Palikówka, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska nr licencji 16998 poszukuje dla firmy produkcyjnej z lokalizacją w Palikówce kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektryka

Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta Agencji

Miejsce pracy: Palikówka

Opis stanowiska:

  • Konserwacja i nadzór nad instalacją eklektyczną
  • Usuwanie usterek w maszynach i urządzeniach
  • Wykonywanie przeglądów
  • Stały nadzór nad zapleczem maszynowym w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia elektryczne SEP kat. E i D do 1KW
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
  • Mile widziana znajomość automatyki
  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze - zalezne od doświadczenia kandydata oraz premię motywacyjną
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Szkolenie i wdrożenie do zakresu obowiązków
  • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV