OFERTY PRACY

Specjalista ds. zakupów - branża tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Zaczernie, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje:

Specjalisty ds. zakupów - branża tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Zaczernie (okolice Rzeszowa) + wyjazdy do klientów na terenie Polski i Zagranicy (sporadycznie)
Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta Agencji

Opis stanowiska:

  • Budowanie rynków dostawców zagranicznych oraz krajowych
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjacje zakupowe
  • Optymalizacja kosztów zakupu
  • Utrzymanie optymalnego stanu zapasów

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. zakupów w branży tworzyw sztucznych (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)

W zamian otrzymasz:

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Pracą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie podstawowe na okresie próbnym: od 4000 do 8000 zł brutto (zależne od posiadanego doświadczenia)
  • Premia zależna od wyników
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop, samochód firmowy
  • Multisport
  • Karnety do kina
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki dla dziecka
  • Szkolenia zewnętrzne, szkolenia językowe
  • Imprezy integracyjne
  • Pikniki pracownicze
  • Jubileuszowe prezenty

Wyślij aplikację na stanowisko„Specjalista ds. zakupów - branża tworzyw sztucznych”