OFERTY PRACY

Analityk / Architekt systemów IT

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) dla swojego Klienta poszukuje:

Analityka / Architekta systemów IT

Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków:

  • Modelowanie oraz optymalizacja procesów biznesowych
  • Przekładanie wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne systemów IT
  • Tworzenie analiz dla systemów budowanych od zera lub rozwój już istniejących
  • Projektowanie architektury dla tworzonych systemów IT
  • Opracowanie koncepcji rozwiązania, studium wykonalności, analiz, wycen, rekomendacji
  • Przygotowanie dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Wsparcie działów handlowych w analizie i ofertowaniu
  • Współpraca z partnerami i dostawca zewnętrznymi z branży IT

Jeżeli:

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowo - systemowego
  • Znasz narzędzia UML i BPMN
  • Potrafisz modelować procesy biznesowe oraz posiadasz umiejętności analityczne na etapie budowania koncepcji systemu
  • Nie masz problemów z komunikacją w j. angielskim
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej
  • Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności w przedziale 6500 - 8500 zł brutto
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieka medyczna z PZU
  • Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie)
  • Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Analityk / Architekt systemów IT”