OFERTY PRACY

Spawacz

Miejsce pracy: Dębica, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spawacz - TIG 141 / MAG 135 / MAG 136 lub MMA 111
Miejsce pracy: Dębica

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Spawanie TIG 141 / MAG 135 / MAG 136 / MMA 111 (zależne od posiadanych uprawnień i umiejętności) konstrukcji metalowych zgodnie z wymaganiami (rysunek techniczny i dokumentacja technologiczna)

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy spawacza
  • Uprawnienia TIG 141 / MAG 135 / MAG 136  lub MMA 111  - z uwzględnieniem spoiny doczołowej oraz pachwinowej (równa lub większa 50mm)
  • Znajomość rysunku technicznego

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 18 - 22 zł netto za każdą godzinę
  • Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 – 14:00
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym (praca wewnątrz)
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Szkolenia firmowe oraz szkolenia zewnętrzne branżowe