OFERTY PRACY

Manager działu handlowego

Miejsce pracy: Dębica, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) dla swojego  Klienta, Polskiego Przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją części i elementów dla przemysłu ciężkiego, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Managera Działu Handlowego

Miejsce pracy: Dębica

ZATRUDNIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie strategii i realizacja polityki handlowej firmy
  • Zarządzanie i nadzór nad pracą podległego zespołu
  • Monitorowanie wyników i nadzór nad realizacją celów
  • Analiza efektywności prowadzonych działań oraz badanie rynku
  • Zarządzanie bazą Klientów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Nadzór nad realizacją umów handlowych i zamówień
  • Ścisła współpraca z Zarządem i pozostałymi działami firmy

Firma w zamian oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie do negocjacji – uwarunkowane doświadczeniem i umiejętnościami
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 -14:00
  • Współpracę z Klientami polskimi i zagranicznymi
  • Ubezpieczenie dodatkowe
  • Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Od kandydata pracodawca oczekuje:

  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania zespołem
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • Umiejętności skutecznego motywowania
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Kreatywności i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV

Wyślij aplikację na stanowisko„Manager działu handlowego ”