OFERTY PRACY

Kierownik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Sanok, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko:

KIEROWNIKA UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Sanok

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie działem utrzymania ruchu – zespół 5-10 pracowników
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Organizacja i nadzór napraw oraz konserwacji profilaktycznych na wydziale produkcyjnym
  • Współpraca z działem produkcji, kierownikiem projektu oraz działem zakupów pod kątem konsultowania uruchomienia nowych procesów technologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji dot. maszyn, urządzeń oraz przygotowanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
  • Planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów

Niezbędne kwalifikacje:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość pracy zgodnie z zastosowaniem norm IATF 16949
  • Znajomość metodologii prawidłowego utrzymania maszyn
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn, mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki, robotyki
  • Uprawnienia SEP z kat. E i D
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość j. angielskiego na poziomi B1 w mowie oraz piśmie

Pracodawca w zamian za Twoje doświadczenie oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości 7500 brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie
  • Możliwość korzystania ze szkoleń branżowych

Kandydatów zainteresowanych propozycją pracy proszę o przesłanie CV

Wyślij aplikację na stanowisko„Kierownik Utrzymania Ruchu”