OFERTY PRACY

Lider Produkcji

Miejsce pracy: Mielec, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Lidera Produkcji
Miejsce pracy: Okolice Mielca

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie produkcją i podległym zespołem (do 20 pracowników, plan rozszerzenia do 50 w związku z otarciem nowej hali)
  • Tworzenie harmonogramów produkcji oraz nadzór nad ich realizacją
  • Wdrażanie praktycznych zastosowań z zakresu Lean Manufacturing

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z pracą Brygadzisty / Lidera / Kierownika Produkcji
  • Umiejętności rozwiązywania problemów personalnych i produkcyjnych
  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • Wiedza z zakresu mechaniki, automatyki, elektryki
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Preferowane wykształcenie wyższe, techniczne

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.