OFERTY PRACY

Kierownik Produkcji - stolarka aluminiowa

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje:

Kierownik produkcji - stolarka aluminiowa

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Rudna Mała)

Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta Agencji

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesów produkcyjnych oraz zarządzanie zespołem 20 - 30 osób
  • planowanie, organizacja i nadzór nad procesem produkcji,
  • uzyskiwanie odpowiedniego poziomu budżetu i wskaźników,
  • współpraca przy wdrażaniu nowych produktów i technologii,
  • wdrażanie nowych pracowników,
  • kontrola nad zachowaniem odpowiednich standardów jakości.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu zespołu produkcyjnego,
  • 5-letnie doświadczenie w produkcji stolarki aluminiowej - warunek konieczny!
  • znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość oprogramowania MB Cad, Orgadata i MS Office,
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa  + Premia uznaniowiowa
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodzin

Wyślij aplikację na stanowisko„Kierownik Produkcji - stolarka aluminiowa”