OFERTY PRACY

Integrator - Wdrożeniowiec systemu MES

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej Globale Ressource Humaine (nr licencji 16997) dla swojego Klienta poszukuje:
Integratora - Wdrożeniowca systemu MES
Miejsce pracy: Rzeszów

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLINETA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Integracja systemu EDOCS z systemami zewnętrznymi np. ERP, APS
  • Współpraca z dostawcami i integratorami systemów w konkretnych wdrożeniach
  • Przygotowywanie dedykowanych rozwiązań raportowych dla klientów z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence
  • Instalacja i konfiguracja systemu EDOCS pod potrzeby wdrożeń u klientów
  • Współpraca z zespołem programistycznym rozwijającym system

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Poza wynagrodzeniem podstawowym premie kwartalna - do 10% pensji
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, w przedziale 7:00 - 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej: 1 dzień w tygodniu
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 16 osób) – dla którego liczy się: Otwartość, Pozytywna atmosfera, Zaangażowanie, Pasja, Kreatywność, Inicjatywa
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne wyjścia do kina, na kręgle

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy wdrożeniowca
  • Znasz relacyjne bazy danych oraz nie masz problemów z tworzeniem złożonych zapytań SQL, widoków, wyzwalaczy oraz
  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu raportów w narzędziach typu Business Intelligence
  • Znasz podstawy administrowania systemami Windows Server lub Linux
  • Nie są Ci obce obszary z zakresu zarządzania procesami produkcyjnymi w systemach ERP
  • Twój j. angielski umożliwia Ci swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Integrator - Wdrożeniowiec systemu MES”