OFERTY PRACY

Praca dorywcza dla Studenta

Miejsce pracy: Łąka, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska(nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łąka (okolice Rzeszowa)

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie komponentów do pakowania w kartony
  • Wprowadzanie odpowiednich parametrów do systemu maszyny
  • Przygotowanie oprzyrządowania
  • Utrzymanie porządku
  • Naklejanie etykiet na opakowania
  • Układanie opakowań na paletach
  • Nie wymagamy doświadczenia!

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dokładności
  • Motywacji i chęci do pracy

Za Twoje zaangażowanie otrzymasz:

  • Stawkę za godzinę pracy 18,30 zł brutto/h
  • Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 - 14:00/ 14:00-22:00
  • Umowę zlecenie na okres 1 miesiąca (z możliwością przedłużenia)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Praca dorywcza dla Studenta”