OFERTY PRACY

Pracownik Działu Wsparcia Systemów Comarch ERP

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta, firmy z branży IT poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownika Działu Wsparcia Systemów Comarch ERP

Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Realizacja zleceń serwisowych oraz tworzenie specyfikacji technicznych
  • Wsparcie merytoryczne i techniczne klientów firmy
  • Instalacja, konfiguracja, testy wdrożeniowe systemów, a następnie poprowadzenie szkoleń dla pracowników
  • Tworzenie bazy wiedzy (dokumentowanie rozwiązań)

Kluczowe kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy z systemem Comarch ERP XL
  • Znajomość Microsoft SQL Server (umiejętność poruszania się po bazie danych, pisania procedur, funkcji, triggerów, wiedza z zakresu administracji bazą danych lub tworzenia schematów księgowych w oparciu o obiekty bazodanowe)
  • Znajomość Crystal Reports
  • Prawo jazdy kat. B

Warunki pracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie podstawowe (zależne od posiadanego doświadczenia oraz opanowanego modułu Comarch) w przedziale 4800 - 6000 zł brutto
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieka medyczna z PZU
  • Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie)
  • Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Pracownik Działu Wsparcia Systemów Comarch ERP”