OFERTY PRACY

Dyspozytor międzynarodowy/Spedytor

Miejsce pracy: Lublin, lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta, dostawcy usług transportowo – logistycznych poszukuje kandydata na stanowisko:

Dyspozytora międzynarodowego

Miejsce pracy: Lublin

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie floty pojazdów (do 9 aut)
  • Monitorowanie pracy kierowców
  • Nadzorowanie obiegu dokumentacji transportowej
  • Monitorowanie stanu realizacji i terminowości załadunku i rozładunku
  • Wyszukiwanie zleceń, nowych klientów na giełdach transportowych (sporadycznie)

Kluczowe kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy dyspozytora międzynarodowego/ spedytora
  • Znajomość rynku spedycyjno – transportowego
  • J. Angielski na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Znajomość Języka niemieckiego lub innego języka obcego

Warunki pracy:

  • Umowa o pracę
  • Pracą od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00
  • Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy
  • Premia uzależniona od efektów pracy
  • Ubezpieczenia grupowe, pakiet medyczny
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Dyspozytor międzynarodowy/Spedytor”