OFERTY PRACY

Elektromonter

Miejsce pracy: Kraków, małopolskie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • montaż urządzeń, układów elektronicznych i wiązek kablowych
  • wgrywanie programu do mikrokontrolera sterownika
  • serwisowanie silników napędu stałego
  • kontrola jakości, testy, diagnostyka
  • uruchamianie i serwisowanie urządzeń w siedzibie pracodawcy, jak i podczas wyjazdów delegacyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w serwisie/naprawianiu układów elektronicznych
  • doświadczenie w lutowaniu
  • szybkość uczenia się i dobra organizacja pracy własnej

Od pracodawcy otrzymasz:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość zdobycia doświadczenia specjalizującego się w produkcji, naprawie, remontach i modernizacjach sprzętu szkolno-treningowego na potrzeby wojska i policji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.