OFERTY PRACY

Automatyk - Programista PLC

Miejsce pracy: Dębica, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Dębica

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • projektowanie automatyki przemysłowej dla linii, maszyn i urządzeń
  • przygotowania oprogramowania PLC zgodnie ze standardami
  • dobór rozwiązań technicznych, wdrażanie, testowanie dostarczonych aplikacji
  • konfiguracja falowników i innych urządzeń automatyki

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy projektowej
  • praktyczna umiejętność programowania sterowników przemysłowych i paneli operatorskich (Siemens, Allen- Bradley i inne)
  • znajomość zagadnień z zakresu zagadnień napędowych, analitycznego myślenia
  • wiedza z zakresu elektrotechniki
  • gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Umowę o pracę, bądź B2B
  • Stabilność
  • Realny wpływ na rozwój firmy w zakresie między innymi mechaniki, pneumatyki, hydrauliki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Automatyk - Programista PLC”