OFERTY PRACY

Magazynier

Miejsce pracy: Dębica, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Dębica

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Ewidencja stanu zapasów w systemie i na magazynie
  • Przygotowanie paczek do wysyłki
  • Wystawanie dokumentów magazynowych
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość branży metalowej
  • Obsługa programu Comarch ERP XL
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym: 6:00 - 14:00
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane indywidualnie
  • Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.