OFERTY PRACY

Ślusarz - Montażysta

Miejsce pracy: Kraków, małopolskie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • montaże mechaniczne
  • proste prace ślusarskie
  • kontrola jakości produkowanych urządzeń
  • bieżąca konserwacja i nadzór nad stanem technicznym urządzeń spawalniczych
  • przestrzeganie zasad i norm bhp

Od pracodawcy otrzymasz:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • 2 600 zł/netto podczas okresu próbnego, 2 700-2 800 zł/netto po okresie próbnym
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienność, dokładność
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełen etat (pon. - pt. w godz. 6-14)
  • prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Ślusarz - Montażysta”