Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

React Native Developer

Lublin, lubelskie
Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowych oraz rozbudowa o nowe funkcjonalności istniejących aplikacji
  • Tworzenie aplikacji mobilnych w oparciu o technologie hybrydowe

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Pracę w 11 - 12 osobowym zespole programistów (Python, PHP, React, React Native – firma nie jest korporacją, liczy się dla nich człowiek :)
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 20 osób)
  • Pracę stacjonarną w elastycznych godzinach (firma pracuje w godzinach  6:00 – 18:00), od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności: 4 000 - 12 00 netto (5 500 – 17 000 zł brutto) -  UoP/UZ oraz adekwatnie do tego B2B
  • Umowę o pracę / Umowę zlecenie  lub B2B (zależne od twoich preferencji)
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodny dla Ciebie sprzęt sprzyjający komfortowi pracy
  • Pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii (projekty międzynarodowe oraz krajowe)
  • Szkolenia poszerzające kompetencje

Jeżeli:

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji mobilnych opartych o framework React Native
  • Znasz React Native, React, JavaScript, ES6, TypeScript, Async / Await
  • Nie są Ci obce Build tools / Package manager (np. webpack, npm) oraz Websocket / REST API
  • Wzorce projektowe oraz System kontroli wersji (GIT, SVN, itp.) nie mają przed Tobą tajemnic
  • Twój j. angielski jest na poziomie min. B2

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

Sędziszów Małopolski (5)  Logistyka / Magazyn (3)  Kadra zarządzająca (7)  Praca fizyczna (4)  Zaczernie (2)  Sprzedaż (12)  PodstronaOfertyPolska  (2)  PodstronaOfertyFrancja (5)  Obsługa klienta (5)  IT (12)  Lublin (8)  Budownictwo (10)  Sanok (2)  PodstronaOfertyPolska (59)  Dębica (13)  Mielec (4)  Łańcut (5)  Produkcja (14)  Mechanika / Elektromechanika (3)  Kraków (3)  Rzeszów (33)  Alpy (2)  PodstronaOfertyPolska  (4)  PodstronaOfertyFrancja  (4)  PodstronaOferyPolska (13)  Kontrola jakości (2)  Transport / Spedycja (2)  PodstronaOfertyFrancja (3)  Inżynieria (13)