OFERTY PRACY

React Native Developer

Miejsce pracy: Lublin, lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowych oraz rozbudowa o nowe funkcjonalności istniejących aplikacji
  • Tworzenie aplikacji mobilnych w oparciu o technologie hybrydowe

Jeżeli:

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji mobilnych opartych o framework React Native
  • Znasz React Native, React, JavaScript, ES6, TypeScript, Async / Await
  • Nie są Ci obce Build tools / Package manager (np. webpack, npm) oraz Websocket / REST API
  • Wzorce projektowe oraz System kontroli wersji (GIT, SVN, itp.) nie mają przed Tobą tajemnic
  • Twój j. angielski jest na poziomie min. B2

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Pracę w 11 - 12 osobowym zespole programistów (Python, PHP, React, React Native – firma nie jest korporacją, liczy się dla nich człowiek :)
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 20 osób)
  • Pracę stacjonarną w elastycznych godzinach (firma pracuje w godzinach  6:00 – 18:00), od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności: 4 000 - 12 00 netto (5 500 – 17 000 zł brutto) -  UoP/UZ oraz adekwatnie do tego B2B
  • Umowę o pracę / Umowę zlecenie  lub B2B (zależne od twoich preferencji)
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodny dla Ciebie sprzęt sprzyjający komfortowi pracy
  • Pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii (projekty międzynarodowe oraz krajowe)
  • Szkolenia poszerzające kompetencje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„React Native Developer”