Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Rzeszów, podkarpackie
Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR – Praca w Home Office
(rynek francuski/ szwajcarski)

Zakres zadań poszukiwanej osoby:
Specjalista ds. sprzedaży usług HR będzie osobą odpowiadającą za planowanie aktywności sprzedażowej dotyczącej usług rekrutacji tymczasowych oraz realizację zaplanowanych działań.

Zapraszamy do aplikacji osoby, które posiadają doświadczenie w branży usług doradztwa personalnego i chciałyby rozwijać się w naszych strukturach firmy w zakresie:
  • rozwoju regionu zagranicznego poprzez sprzedaż usług pracy tymczasowej
  • przygotowywania ofert handlowym dla Klientów
  • wspierania firmy poprzez aktywny udział w rozwoju biznesu.

Poszukujemy u idealnego kandydata/tki na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług HR następujących kwalifikacji:
  • minimum 2 letniego doświadczenie w branży usług sprzedaży leasingu pracowniczego/doradztwa personalnego na stanowisku sprzedażowym związanym z pozyskiwaniem nowych klientów w branży HR,
  • umiejętność prowadzenia komunikacji biznesowych,
  • znajomości języka francuskiego
  • zorientowanie na szukanie rozwiązań oraz chęć do podjęcia długofalowej współpracy w strukturach firmy,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w powierzone zadania.

Wybranej w procesie rekrutacji osobie na stanowisko specjalistyczne oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy
  • dużą samodzielność i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

PodstronaOfertyPolska  (2)  Łańcut (5)  Sprzedaż (12)  Transport / Spedycja (2)  PodstronaOfertyFrancja (5)  Rzeszów (33)  Praca fizyczna (4)  PodstronaOfertyPolska (59)  Alpy (2)  Kraków (3)  Budownictwo (10)  Produkcja (14)  Lublin (8)  PodstronaOfertyFrancja  (4)  Logistyka / Magazyn (3)  IT (12)  Sanok (2)  Mechanika / Elektromechanika (3)  Zaczernie (2)  Kontrola jakości (2)  Mielec (4)  PodstronaOfertyPolska  (4)  Inżynieria (13)  PodstronaOfertyFrancja (3)  PodstronaOferyPolska (13)  Sędziszów Małopolski (5)  Kadra zarządzająca (7)  Obsługa klienta (5)  Dębica (13)