OFERTY PRACY

Przedstawiciel Handlowy ds. Przemysłu

Miejsce pracy: Kraków, małopolskie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego ds. Przemysłu

Miejsce pracy: Zadaniowy tryb pracy (praca na terenie woj. Małopolskiego + praca stacjonarna w Krakowie (jeśli nie ma zaplanowanych spotkań w terenie)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Budowanie sieci kontaktów oraz pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
  • Opieka nad obecnymi klientami firmy oraz profesjonalna obsługa inwestycji na terenie woj. Małopolskiego
  • Negocjowanie oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zadaniowym - woj. Małopolskie + praca stacjonarna w Krakowskim salonie
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy w przedziale 3500 - 6000 zł brutto (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))
  • Indywidualnie ustalany system motywacyjny po wdrożeniu pracownika opierający się na osiąganych wyników (sprzedaż + marża)
  • Pełne wdrożenie w tematykę branży instalacyjnej
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Niezbędne narzędzia: Laptop, Telefon, Karta płatnicza, Samochód (również do celów prywatnych)
  • Szkolenia specjalistyczne

Kogo szukamy:

  • Osoby posiadającej min. roczne doświadczenie w sprzedaży B2B (nie wymagamy doświadczenia w branży instalacyjnej
  • Ciebie - jeśli jesteś osobą samodzielną, ambitną, komunikatywną, kreatywną, z dobrą organizacją pracy oraz cechującą się umiejętnościami analitycznego myślenia
  • Osoby posiadającej czynne prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Przedstawiciel Handlowy ds. Przemysłu”