OFERTY PRACY

Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Podległy teren: warmińsko-mazurskie/zachodnio-pomorskie/podkarpackie/małopolskie

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków:

  • Prezentowanie oferty i sprzedaż produktów firmy w branży fotowoltaicznej
  • Wsparcie Klientów w uzyskaniu dofinansowania
  • Planowanie swoich działań - wsparcie oddziału w pozyskiwaniu zainteresowanych osób
  • Budowanie pozytywnych relacji z potencjalnymi Klientami

Niezbędne kwalifikacje:

  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży poparte sukcesami zawodowymi
  • Doświadczenie w pracy z Klientem indywidualnym (mile widziane doświadczenie D2D)
  • Umiejętność sprzedaży produktów klasy premium
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe
  • Komunikatywność, inicjatywa i nastawienie na wynik

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności i doświadczenia
  • Premia zależna od wyników Twojej pracy
  • Elastyczne godziny pracy - to Ty decydujesz, kiedy jest najlepszy moment na sprzedaż
  • Pełne wsparcie działu sprzedaży w pozyskiwaniu leadów - Ty zajmujesz się prezentacją oferty
  • Bogaty pakiet benefitów - między innymi dofinansowanie do wakacji i zajęć sportowych
  • Samochód służbowy, również do celów prywatnych
  • Karty przedpłacone
  • Wspólne świętowanie Twoich urodzin
  • Aktywnie wspieranie Cię na drodze Twojej kariery

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Doradca Techniczno-Handlowy ”