OFERTY PRACY

Operator maszyn

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje osób:

Obsługa maszyn sortujących

Miejsce pracy: Łąka - okolice Rzeszowa

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn sortujących
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Ustawianie oraz wczytywanie odpowiedniego programu
  • Nadzór nad jakością wyrobów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pierwszy miesiąc umowa zlecenie - 20,80 zł / brutto, następnie umowa o pracę 3498 zł brutto, po 3 miesiącach podwyżka 3810 zł brutto
  • Premię frekwencyjną na jasnych zasadach wypłacaną kwartalnie - 500 zł netto
  • 3 zmiany: 6 - 14 / 14 - 22 / 22 - 6
  • Przyjazne zaplecze socjalne
  • Opiekę medyczną finansowaną przez firmę
  • Dofinansowanie do obiadów - STOŁÓWKA ZAKŁADOWA – Obiad dwudaniowy to tylko 7 zł
  • Zorganizowany przejazd do pracy z Rzeszowa i Łańcuta

Zapraszamy do aplikowania.