OFERTY PRACY

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Polska , Polska

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta, firmy produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: cała Polska

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Aktywne realizowanie celów sprzedażowych oraz doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania artykułów oferowanych przez naszego Klienta - branża rolnicza
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami na podległym terenie
  • Poszerzanie bazy o nowych klientów
  • Wdrażanie rozwiązań u klientów

W zamian otrzymasz:

  • Umowę B2B
  • Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy + premia uznaniowa

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie w sprzedaży w terenie
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Przedstawiciel Handlowy”