OFERTY PRACY

Operator maszyn

Miejsce pracy: Parczew, lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator Linii Rozlewniczej

Miejsce pracy: Parczew (okolice Lubartowa)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków

  • Sterowanie liniami rozlewniczymi w trakcie procesu produkcyjnego,
  • Ścisła współpraca z mechanikami w celu utrzymania linii w dobrym stanie technicznym,
  • Usuwanie drobnych usterek w trakcie procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – jako operator w zakładzie produkcji spożywczej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność szybkiego reagowania na problem.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie w wysokości do 3000-4000 netto,
  • Premie uznaniowe,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w trybie 2 zmianowym (6-14/14-22)
  • Ubrania robocze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.