OFERTY PRACY

Specjalista ds. zakupów i kooperacji

Miejsce pracy: Mielec, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wadowice Górne (okolice Mielca)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z dostawcami
  • Wyszukiwanie, negocjacje handlowe, zamawianie towarów i usług
  • Realizacje projektów na zewnątrz u kooperantów
  • Zakupy bieżące do produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość j. angielskiego (stopień komunikatywny w mowie i piśmie)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe dopasowane do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz kompetencji + premię uznaniową
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczanie grupowe
  • Kartę paliwową
  • Dofinansowanie do szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Specjalista ds. zakupów i kooperacji”