OFERTY PRACY

Programista Embedded (C/C++)

Miejsce pracy: Kraków, małopolskie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista Embedded (C/C++ lub C i Python)

Miejsce pracy: Kraków (60% pracy zdalnej - 40% stacjonarnej)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i testowanie niskopoziomowego oprogramowania wbudowanego do łączności bezprzewodowej Bluetooth oraz WiFi (CSR, Texas, Silicon, Labs, Dialog)
  • Współpraca z zagranicznym Klientem nad innowacyjnymi produktami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość programowania układów mikroprocesorowych (C/C++, Python)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – wykorzystywany do rozmów z Klientem i dokumentacji
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Dlaczego warto:

  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy, rozpoczęcie między 7.00 a 10.00 (poniedziałek - piątek), a dodatkowo 60% pracy zdalnej
  • Widełki do 16 000 zł netto na UoP
  • Opiekę medyczną prywatną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Indywidualnie dopasowany do Twoich zainteresowań plan szkoleń i wydarzeń branżowych
  • Zaplanowana ścieżka rozwoju z możliwością rozwoju w wybranym przez Ciebie kierunku (14 ścieżek rozwoju zawodowego)
  • Dostęp do darmowego basenu i siłowni (również dla członków rodziny)
  • Darmowy parking (również możliwość parkowania rowerów i motocykli)
  • Bardzo dobrze zorganizowaną strefę pracy - bliska odległość basenu, siłowni, firmowej restauracji, sklepów, foodtrucków
  • Laptopy i komputery PC z monitorami panoramicznymi
  • Przestronne pokoje w nowoczesnym biurowcu (brak open space`ów, każdy z projektów ma własny pokój)
  • Wysokiej jakości sprzęt pomiarowy oraz bardzo dobrze wyposażone laboratorium
  • Bezpośredni kontakt z kadrą kierowniczą oraz płaska struktura organizacyjna
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Programista Embedded (C/C++)”