OFERTY PRACY

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski lub Ropczyce

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w przeglądach i konserwacji maszyn
  • Diagnostyka maszyn
  • Usuwanie awarii i usterek
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części wymienne i narzędzia

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP dp 1kV
  • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • Zaangażowanie i samodzielność

Firma proponuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia kandydata
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • System dwuzmianowy (7-15 / 15-23) - w lokalizacji Sędziszów Małopolski / System trzyzmianowy (7-15 / 15-23 / 23-7) - w lokalizacji Ropczyce
  • Premie uznaniowe kwartalne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Dodatki z ZFŚS - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Karta multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Elektromechanik Utrzymania Ruchu”