OFERTY PRACY

Specjalista Helpdesk

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta, firmy produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista Helpdesk / Helpdesk Specialist

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie zdalnych analiz, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów ze sprzętem. Konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  • Administrowanie kontami użytkowników końcowych, uprawnieniami, prawami dostępu i alokacją pamięci zgodnie z praktykami Organizacji zgodnie z zasadami prywatności, bezpieczeństwa i zgodności
  • Koordynacja z inżynierią sieciową, aplikacjami biznesowymi i funkcjami administrowania bazami danych w celu wdrożenia systemów stacjonarnych i serwerowych w celu osiągnięcia celów korporacyjnych.
  • Uczestnictwo i wsparcie planowania wydajności oraz opracowywania długoterminowych celów strategicznych dla systemów i oprogramowania we współpracy z użytkownikami końcowymi i kierownikami działów

W zamian otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe dopasowanej do Twojego doświadczenia, dla osób z około 2 letnim doświadczeniem ok 8 tyś zł brutto
  • 5% premii rocznej do wypłaty na koniec I kwartału w oparciu o wyniki indywidualne
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym – wymiar ustalany indywidualnie
  • Realne możliwości rozwoju w globalnych szeregach Firmy oraz dostęp do najnowocześniejszych, światowych, rozwiązań technologicznych
  • Dopłatę do obiadów w kantynie zakładowej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę Multisport
  • Dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje, np. językowych, a także oferowane jest także dofinansowanie do studiów wyższych i podyplomowych na kierunkach związanych z wykonywaną w Firmie pracą
  • Nastawienie na Pracownika i jego sukces, wsparcie w rozwoju, otwartość na komunikację i wyrażenie swojej opinii
  • Coroczne nagrody w kilku kategoriach: Jakość i Innowacja, Rozwój, Współpraca oraz specjalna nagroda przyznana przez Pracowników

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu IT lub pokrewnym
  • Ok 2 lat doświadczenia we wspieraniu IT większej Organizacji
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym+

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Specjalista Helpdesk ”