OFERTY PRACY

End User Services Engineer

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), dla swojego klienta, firmy produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Planowanie, zarządzanie i wdrażanie nowych funkcji systemów korporacyjnych zgodnie z wymaganiami Firmy
  • Rozwój nowych technologii wraz z rekomendowaniem tych, które zwiększą efektywność i elastyczność systemów
  • Dbanie o istniejącą architekturę systemów oraz przedstawianie zaleceń dotyczących ulepszeń
  • Zapewnienie fachowej wiedzy, szkoleń i pomocy w razie potrzeby
  • Kontakt ze współpracownikami i użytkownikami końcowymi, aby zaimplementować wymagania biznesowe i techniczne dotyczące rozwoju systemów i infrastruktury
  • Opracowanie i wykonanie testów w celu sprawdzenia technicznej wydajności infrastruktury i systemów. Raportowanie wyników wraz z zaleceniami
  • Globalne wsparcie Organizacji w działaniach z podległego obszaru

W zamian otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe dopasowanej do Twojego doświadczenia, dla osób z około 5 letnim doświadczeniem ok 11 tyś zł brutto
  • 5% premii rocznej do wypłaty na koniec I kwartału w oparciu o wyniki indywidualne
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym – wymiar ustalany indywidualnie
  • Realne możliwości rozwoju w globalnych szeregach Firmy oraz dostęp do najnowocześniejszych, światowych, rozwiązań technologicznych
  • Dopłatę do obiadów w kantynie zakładowej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę Multisport
  • Dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje, np. językowych, a także oferowane jest także dofinansowanie do studiów wyższych i podyplomowych na kierunkach związanych z wykonywaną w Firmie pracą
  • Nastawienie na Pracownika i jego sukces, wsparcie w rozwoju, otwartość na komunikację i wyrażenie swojej opinii
  • Coroczne nagrody w kilku kategoriach: Jakość i Innowacja, Rozwój, Współpraca oraz specjalna nagroda przyznana przez Pracowników

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu IT lub pokrewnym
  • Ok 3 lat doświadczenia we wdrażaniu i wspieraniu projektowania infrastruktury
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Poszukujemy osób z doświadczeniem w następujących obszarach technicznych:

  • Windows 7/ Windows 10
  • WMI
  • Office 2010/2016/O365
  • SCCM 2016
  • PowerShell i/lub VBS
  • VMware VDI
  • Microsoft Virtual Machine Manager (VMM)
  • Microsoft Hyper-V lub Citrix

Dodatkowym atutem będzie posiadanie Certyfikatu:

Microsoft MCITP lub Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS) lub Podstawy ITIL

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„End User Services Engineer ”