OFERTY PRACY

Główna Księgowa

Miejsce pracy: Dębica, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dębica

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i realizowanie polityki rachunkowości i podatkowej firmy
  • Wdrażanie, aktualizowanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Monitoring przepisów pod kątem ulg podatkowych
  • Nadzór nad kadrami i płacami
  • Sporządzanie bilansów i sprawozdań finansowych
  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów
  • Rozliczanie inwestycji
  • Zarządzanie i wsparcie dla podległego zespołu

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości min. 5 letnie w tym doświadczenie na stanowisku kierownicznym
  • Wykształcenie wyższe z zakresu księgowości i finansów
  • Znajomość przepisów rachunkowości, podatkowych, KSH i MSR
  • Niekaralność
  • Znajomość oprogramowania księgowego - mile widziany Comarch XL
  • Umiejętność rozliczania różnych podmiotów gospodarczych
  • Język angielski min. B2 - wykorzystywany do komunikacji ustnej i pisemnej

Od pracodawcy otrzymasz:

  • Umowę o pracę na pełny etat lub współpracę w oparciu o B2B
  • Wynagrodzenie do negocjacji – uwarunkowane doświadczeniem i umiejętnościami - od 5 000 zł - 8 0000 zł netto
  • Elastyczne godziny pracy - początek między 7 a 9
  • Ubezpieczenie dodatkowe z możliwością objęcia członków rodziny
  • Rozwój zawodowy oparty na systemie szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.