OFERTY PRACY

Malarz/Szpachlarz

Miejsce pracy: Annecy, Francja

Nowości w branży budowlanej we Francji na rok 2022

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

MALARZ

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Zmiany w GRH na rok 2022:

  • Dofinansowanie wyjazdu - odnawialny STAŁY pakiet finansowania
  • Zadbamy o Twój startowy budżet - Zaliczki na start za granicą
  • Dokumentacja online – bez wizyty w biurze (masz wgląd do umowy przed wyjazdem)

Stałe elementy współpracy w GRH:

  • Wynagrodzenie oparte na systemie francuskim i stałych dodatkach
  • Polską umowę o pracę z pewnym ubezpieczeniem
  • Nie pobieramy opłat za znalezienie dla Ciebie oferty
  • Comiesięczna wypłata na konto EURO
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie wraz z dojazdem na budowę
  • Pracę w polskich ekipach – znajomość języków obcych będzie atutem
  • Polecisz fachowca zarobisz 100 euro netto
  • Zapytaj REKRUTERA o szczegóły telefonicznie lub przy kawie w biurze

Zakres obowiązków:
  • Zabezpieczanie podłóg i okien przed malowaniem
  • Przygotowanie powierzchni do malowania
  • Szpachlowanie i szlifowanie (szlifierka typu żyrafa)
  • Odpylanie powierzchni i malowanie
  • Weryfikacja wykonanej pracy i nanoszenie poprawek

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Malarz/Szpachlarz ”