OFERTY PRACY

Kierownik Robót Instalacyjnych

Miejsce pracy: Tarnobrzeg, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Współpraca z budowlańcami, podwykonawcami oraz inwestorami w trakcie realizacji projektów (instalacje wodno-kanalizacyjne, sieci cieplne i gazowe, zewnętrzne oraz wewnętrzne, instalacje CO, kotłownie gazowe).
  • Kontakt z inspektorami nadzoru oraz dostawcami.
  • Rozdysponowanie zadań pracownikom oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Zaopatrywanie w materiały oraz kontrola ich stanów.
  • Weryfikacja i kontrola postępów prac (m.in. przy wykorzystaniu Księgi Obmiarów)
  • Zabezpieczanie terenu.

W zamian otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie ustalone indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata + premie uznaniowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku z elastycznymi godzinami pracy
  • Telefon oraz samochód służbowy
  • Ubezpieczenie na życie

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia sanitarne
  • Bardzo dobra znajomość programów Pakietu MS Office oraz AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego

Wyślij aplikację na stanowisko„Kierownik Robót Instalacyjnych”