OFERTY PRACY

Monter instalacji hydraulicznych

Miejsce pracy: Orthez, Francja

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Francja, Orthez (64)

Oferujemy

  • Francuska umowa o pracę tymczasową- składki oraz podatki odprowadzane we Francji
  • Wynagrodzenie w euro wypłacane co miesiąc
  • Bezpłatne zakwaterowanie i całkowity zwrot kosztów podróży po zakończeniu kontraktu
  • Dodatek amortyzacyjny dla posiadacza auta
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Zdalny system rekrutacji

Twój zakres obowiązków
  • montaż urządzeń instalacyjnych, sanitarnych i grzewczych,
  • montaż ogrzewania podłogowego,
  • montaż grzejników i bojlerów, montaż toalet, bidetów, umywalek, zlewozmywaków, wanien, pryszniców
  • czytanie planów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka francuskiego (przynajmniej 1 os. w ekipie)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana umiejętność spawania
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz samochód

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego

Wyślij aplikację na stanowisko„Monter instalacji hydraulicznych”