OFERTY PRACY

Operator Maszyny Pakującej

Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łąka – okolice Rzeszowa

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad poprawnym działaniem maszyny
  • Wpisywanie parametrów do systemu
  • Dopasowywanie rodzaju opakowania do bieżącego zapotrzebowania
  • Układanie paczek na paletach

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz przed wykonaniem badań lekarskich
  • Podstawę wynagrodzenia w wysokości 3500 zł brutto
  • Podwyżkę 300 zł brutto po 3 miesiącach
  • Premie kwartalne (500 zł netto)
  • Dodatek nocny (140 zł netto/tydzień)
  • Nadgodziny (płatne 150%) dla chętnych wypłacane co miesiąc
  • Pracujące weekendy płatne 200% - nieobowiązkowe
  • Darmowy transport do miejsca pracy na każdą zmianę (z Rzeszowa i okolic Łańcuta)
  • Dofinansowanie do stołówki (obiad 2-daniowy za 7 zł)
  • Bony na Święta
  • Całkowicie sfinansowany pakiet medyczny

Wymagania:
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Operator Maszyny Pakującej ”