OFERTY PRACY

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Nowa Dęba, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Dęba

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Realizacja i kontrola przebiegu procesu technologicznego produkcji leków – możliwość pracy na jednym z etapów produkcji:
    - Naważanie
    - Granulowanie
    - Proces tabletkowania
    - Powlekanie
    - Pakowane
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Zgłaszanie awarii, uszkodzeń i innych nieprawidłowości

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3zmianowym

Firma proponuje:

  • Umowę o pracę
  • Indywidulanie ustalane wynagrodzenie – Stawka minimalna 3600zł brutto
  • Premie miesięczne oraz frekwencyjne
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-15 / 15-23 / 23-7
  • System SmartLunch – dofinansowanie 175zł miesięcznie na posiłki
  • System kafeteryjny Mybenefit (punkty wymieniane na wybrany przez Ciebie cel – np. bilety do kina i teatrów czy bony spożywcze)
  • Premie świąteczne – nawet do 1300zł brutto
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia członków rodziny
  • Kartę Multisport
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE) opłacany w całości przez firmę
  • Dofinansowanie do wypoczynku (ZFŚS)
  • Paczki świąteczne dla dzieci

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Operator Linii Produkcyjnej ”