OFERTY PRACY

Administrator systemów / DevOps

Miejsce pracy: Sanok, podkarpackie

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko:

Administratora systemów / DevOpsa

Miejsce pracy: Sanok   (praca hybrydowa - 60% zdalnie - 40% stacjonarnie)
Zespół developerski: 8 osób

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Monitoring systemów, aplikacji, wydajności, bezpieczeństwa oraz zapobieganie awariom
  • Administracja systemami operacyjnymi Linux
  • Automatyzacja konfiguracji systemów i aplikacji
  • Administracja i konfiguracja narzędzi CD/CI

Wymagania:

  • Znajomość systemu operacyjnego Linux (preferowany Debian/Ubuntu)
  • Umiejętność wykorzystywania narzędzi automatyzujących, zarządzanie infrastrukturą (Ansible)
  • Doświadczenie z agregacją i analizą logów systemowych i aplikacyjnych
  • Doświadczenie z technologiami konteneryzacji i zarządzania kontenerami (Docker)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 5000 - 8500 zł brutto + 20% premii
  • Elastyczne godziny pracy: Start pracy w przedziale 7:00 - 9:00
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia finansowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dodatki stażowe
  • Nagrody jubileuszowe
  • Dodatek frekwencyjny
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Wyślij aplikację na stanowisko„Administrator systemów / DevOps”